وبسایت رسمی بندر شیرینو

محرومیت ۳۰ هزار دانش‌آموز بوشهری از امکانات تحصیل مجازی

علیمراد کرمی،مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:
در آغاز سال تحصیلی ۵۰ درصد از کلاس‌های درس این استان حضوری بود که در این هفته به ۳۵ درصد کاهش یافت.
 ۸۵ درصد از دانش‌آموزان بوشهری امکان تحصیل با استفاده از بستر فضای مجازی را دارند.
 ۳۰ هزار دانش‌آموز استان بوشهر از امکان تحصیل مجازی محروم هستند که باید برای ادامه روند تحصیلی آنها تدابیری چون ارائه سی دی و درسنامه با مشارکت خیران اندیشیده شود

قابل توجه مجمع نمايندگان استان و استاندار بوشهر طبق شنيده ها با آمدن جوكار از پتروشيمي مرواريد به پتروشيمي بوشهر شاهد موج استخدام بازنشستگان مرواريدي در پتروشيمي بوشهر هستيم.

با انتقال جوكار، مهندس انوري از بازنشستگان پتروشيمي مرواريد به عنوان مدير منابع انساني پتروشيمي بوشهر منصوب شده است كه به نوعي قاتل اشتغال، كارجويان بومي است.

اكنون شنيده شده كه تعداد زيادي از نيروهاي بازنشسته و افراد غيربومي به صورت مستقيم يا غير مستقيم توسط اين افراد جذب پتروشيمي بوشهر شدند.

اين در حالي است كه روز گذشت حكم مدير عامل بوشهری در استان خوزستان با ورود نماينده مجلس و مسئولين محلي در واحد پتروشيمي غدير لغو شده بود.

قابل ذكر است طبعات اجتماعي و سياسي عدم استفاده از نيروهاي بومي در آينده بر عهده مديرعامل اين پتروشيمي خواهد بود./تاورتا

جوکار مدیرعامل پتروشیمی بوشهر

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر:
بدهی برق دستگاه‌ها، شرکت‌ها و همچنین مشترکان خانگی و تجاری شهرستان عسلویه افزون بر ۵۱ میلیارد تومان است که یکی از مشکلات این شرکت به شمار می‌رود.
با توجه به درآمد و هزینه‌ای بودن این شرکت، پرداخت بهای برق مصرفی منبع اصلی توسعه اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات برق است و تمام بدهی‌های وصول شده برای تقویت شبکه و تاسیسات برق هزینه خواهد شد.
مهندس مذکوری افزود: در سال ۹۸ بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در بخش توسعه و بهینه سازی شبکه در شهرستان عسلویه هزینه شده است و در سال ۹۹ نیز تاکنون ۱۰ میلیارد تومان صرف شبکه توزیع این شهرستان گردیده که همه آنها از محل اعتبارات داخلی شرکت هزینه شده است.
 عبدالنبی یوسفی فرماندار شهرستان عسلویه نیز از فعالیتها و اقدامات شرکت توزیع نیروی برق در خدمت رسانی خوب و عدم اعمال خاموشی در تابستان قدردانی نمود و ضمن تبریک به مدیریت برق شهرستان عسلویه که به عنوان مدیر نمونه شهرستانی انتخاب گردیده است بیان داشتند: طی دو سال گذشته در شهرستان عسلویه هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین برق مردم وجود نداشته است.
یوسفی افزود: برق رسانی به بیمارستان چاه مبارک که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان عسلویه است از اولویت‌های این شهرستان می باشد که توسط شرکت توزیع در حال انجام است و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر به اتمام برسد.
وی اعلام آمادگی نمود مجموعه فرمانداری در موضوع وصول مطالبات هزینه مصرفی برق هرگونه همکاری لازم باشد انجام خواهد داد تا منابع حاصله صرف توسعه شبکه و تاسیسات برق شهرستان گردد.


این مراسم دیشب با سخنرانی سردار احمدیان از یادگاران دفاع مقدس و با حضور بخشدار بخش سیراف، فرمانده حوزه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء بخش سیراف، اعضای شورای اسلامی، دهیار و جمعی از رزمندگان و بسیجیانِ برادر و خواهر در حسینیه صاحب الزمان(عج) شیرینو برگزار گردید.

عکاس: علی بلوچی

پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد(ع)
روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری بندر شیرینو

 

نشست دکتر موسی احمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان اقشار مختلف مردمی شیرینو

در این نشست که در دفتر شورای اسلامی برگزار گردید در خصوص مسائل و مشکلات اشتغال، درمانگاه، اسکله صیادی، دبیرستان دخترانه و پسرانه، حریم های لوله گاز و دریا، سالن ورزشی بانوان و مشکلات روستای شصت پیچ بحث و گفتگو گردید.

 

 

 

آزاد سازي و پاک سازي مسيل هاي آبي   مسیر های عبور آب باران

جهت جلوگیری از ایجاد سیل

توسط شورا و دهياري

ارسالي کاربر عزيز: علي اصغربلوچي

 

ادامه مطلب

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان کنگان گفت: آمار مربوط به ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان کنگان تا پایان وقت امروز جمعه ۴ فروردین ۱۲۱ نفر بوده است.

 

حمد خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان کنگان گفت: آمار مربوط به ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان کنگان تا پایان وقت امروز جمعه ۴ فروردین ۱۲۱ نفر بوده است.

 

 

 http://salas.ir/wp-content/uploads/2017/03/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7.jpg

وی با عنوان این مطلب که تا کنون ۵۸  نفر برای عضویت در شورای شهر و ۶۳ نفر برای عضویت در شورای اسلامی روستاهای شهرستان ثبت نام کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد ۳۱ نفر برای عضویت در شورای اسلامی شهر کنگان، ۱۱ نفر شهر بنک، ۱۶ نفر، ۸ نفر روستای برکه چوپان، ۷ نفر روستای تنبک، ۹ نفر روستای شیرینو، ۶ نفر، ۶ قلعه میان، ۶ نفر روستای لاور ده، ۳ نفر روستای لاور گل، ۴ نفر روستای نخل غانم، ۱۴ نفر روستای پرک، ۶ نفر روستای چاه مجنون ثبت نام کرده اند.

تفکیک مرد و زن

معاون سیاسی فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: تعداد ثبت نام کنندگان مرد: ۱۱۱ نفر(شهر ۵۳نفر-روستا۵۸نفر) و تعداد ثبت نام کنندگان زن ۱۰(شهر۵ نفر-روستا ۵ نفر) می باشند.

ترکیب سنی

خاکنژاد ترکیب سنی ثبت نام کنندگان را اینگونه عنوان کرد: زیر ۳۰سال ۱۷نفر، ۳۰تا۳۵سال:۲۵نفر، ۳۶تا۴۰سال:۱۹نفر، ۴۱تا۴۵سال:۲۸نفر، ۴۶تا۵۰سال:۱۷ نفر، ۵۱تا۵۵سال:۹نفر، ۵۶تا۶۰سال:۴نفر، ۶۱تا۶۵سال:۱نفر و ۶۶تا۷۰سال:۱نفر می باشند.

وضعیت تحصیلی ثبت نام کنندگان

وی در خصوص ترکیب تحصیلی ثبت نام کنندگان نیز گفت: تعداد ثبت نام کنندگانی که خواندن و نوشتن می دانند، ۴۰نفر، دیپلم ۱۰نفر، فوق دیپلم ۱۳نفر، لیسانس ۵۳نفر، فوق لیسانس ۴نفر و حوزوی ۱ نفر می باشد.

سابقه عضویت قبلی در شورا

معاون سیاسی فرماندار کنگان اضافه کرد: از میان ثبت نام کنندگان کنونی ۲۴ نفر سابقه عضویت قبلی در شوراهای اسلامی شهر یا روستا را داشته اند.

دود سوزانده شدن زباله های شرکتهای پارس جنوبی درچشمان مردم روستای شرینو +تصویر

بالای روستای شرینو و در اکنار اتوبان به سمت روستای شعله‌ای از آتش همراه با دودی غلیظ توجهم را به خود جلب کرده است.پلاستیک‌های زیادی جای‌جای بیابان و کناره‌های جاده آسفالت روستایی را پرکرده است.

بالای روستای شرینو و در اکنار اتوبان به سمت روستای شعله‌ای از آتش همراه با دودی غلیظ توجهم را به خود جلب کرده است.پلاستیک‌های زیادی جای‌جای بیابان و کناره‌های جاده آسفالت روستایی را پرکرده است.

 

 بهره برداری از چاه آب در روستای شیرینو

 

تایخچه چاه شیرینو

 

چاه آب در محله سهیل روستای شیرینو با حضور فرماندار کنگان و مسولین محلی به بهره برداری رسید .

از تاریخ ۹۵/۱۱/۱۰ تا تاریخ  ۹۶/۱/۱۵

 

با یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر عج پذیرش حوزه علمیه علی بن ابیطالب علیه السلام کنگان برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ از پایه هشتم دوره متوسطه اول تا سوم دوره متوسطه دوم آغاز شد.
مهلت ثبت نام:
 
از تاریخ ۹۵/۱۱/۱۰ تا تاریخ  ۹۶/۱/۱۵

لینک ثبت نام:
WWW.HOWZEH-QOM.IR

و یا با مراجعه حضوری به گیشه اینترانتی واقع در حوزه علمیه برادران کنگان
شماره تماس:
 09127534230 - 07737224074

حضور در فضای مجازی

بازگشت به بالا

Template Design:Dima Group